Alupremium to producent stolarki aluminiowej zapewniający kompletną obsługę od projektu, wyceny po montaż wyprodukowanej stolarki. Profesjonalna firma to profesjonaliści, którzy ją tworzą - od konstruktorów poprzez pracowników produkcji po brygady montażowe kończąc. U nas nie ma miejsca na improwizację a wieloletnie doświadczenie jakim dysponuje nasza kadra gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo inwestycji.

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm w branży stolarki budowlanej w Polsce. Nasza marka "Alupremium" należy do firmy UG Kozioł spółka jawna, która w Polsce działa już od 1992 roku.

Naszych okien nie można kupić „od ręki”, bo nie jest to produkt marketowy. Każde okno produkowane jest, uwzględniając indywidualne oczekiwania klienta. Stale inwestujemy w maszyny najwyższej jakości, sukcesywnie rozbudowując park maszynowy aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość.

Jedynie profesjonalna i kompleksowa obsługa może zapewnić pełną satysfakcję naszym klientom, dlatego oferujemy im nasze doświadczenie i atrakcyjne usługi dodatkowe. Zapewniamy pomoc w wyborze stolarki aluminiowej, w zakresie pomiarów na budowie, autoryzowany montaż, opiekę gwarancyjną producenta oraz pogwarancyjną.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!